• ساحل

  beach
 • ساحل

  freezone
 • کشتی یونانی

  greece-ship
 • دنیای زیر آب

  under the sea
 • ورزشهای آبی

  waterexercise
Kish
35°
haze
humidity: 67%
wind: 4m/s SE
H 34 • L 33
33°
Tue
34°
Wed
34°
Thu
33°
Fri
Weather from OpenWeatherMap

کیش

جزیره کیش یکی از جزیرههای زیبای مرجانی به حساب می آید که در خلیج فارس واقع شده است.مهمترین جاذبه طبیعی این جزیره ساحل زیبای آن می باشد که شن های ساحل در زیر نور آفتاب درخشش خاصی پیدا میکنند.جزیره کیش با مساحت 91کیلومتر مربع جزیره بزرگی به حساب نمی آیدولی یکی از زیباترین جزاریریست که مسافرین می توانند لذت شناکردن در آبهای شفاف و غواصی در اعماق دریا و لذت بردن از تمام زیبایی های زیر دریا را تجربه کنند.

با سفر به جزیره کیش می توانید قدمت تاریخی این جزیره را درک کنید بعنوان مثال طراحی قناتهایی که در این جزیره وجود دارند یکی از قدیمی ترین سیستمهای آبرسانی جهان به شمار می رود،شهر زیرزمینی که مملو از فسیلها و سنگهای قدیمی است یکی دیگر از نشانه های تاریخی بودن این جزیره است.

آب و هوای کیش گرم و شرجی می باشد و بیشتر مردم بهترین زمان برای مسافرت به کیش را پاییز و زمستان می دانند ولی اغلب نمایشگاها در تابستان برگزار می شود.

جزیره کیش به یکی از مقاصد جذاب برای مسافرت تبدیل شده است،مراکز خرید زیبا با آخرین تکنولوژی روز دنیا،رستورانها با انواع غذاهای ایرانی و بین المللی،فعالیتهای ورزشی و آبی ازجمله مواردی هستند که کیش را به یکی از مقاصد مهم گردشگری تبدیل کرده است.

یکی دیگر از جاذبه های این جزیره کشتـــی یونانیست که در سمت غرب جزیره آرام گرفته است و تبدیل به یکی از زیباتـــرین سوژهـای عکاسی مخصوصا در زمان غروب آفتاب شده است.

در مورد هتلهایی که در کیش وجود دارند می توان گفت که تعداد آنها بسیا زیاد است و با ارائـــه خدمات به مسافرین از هم متمایز شده اند.اگر علاقه به دنیای زیر آب دارید می توانید یکی از جدید ترین هتــــل های کیش که بر روی آب ساختـه شده است را انتخاب کنید که مناظر زیبایی زیر آب را می توانید در زیر پای خود تماشا کنید.